مديريت را با مديران تجربه كنيد

شركت مديران با 18 سال سابقه فعاليت در زمينه طراحي و پياده سازي انواع نرم افزارهاي تخصصي و سفارشي بخصوص در حوزه دامپروري با بيش از 11 نماينده فعال در سراسر كشور و بيش از 1000 مشتري با افتخار آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما عزيزان مي باشد.

 
  برخي مشتريان ليست نمايندگان

طراحي پازلي نرم افزار مديران

با کمک این نوع طراحی هر گونه نرم افزار دیگری را می توان آماده و به نرم افزار اصلی اضافه نمود. از جمله نرم افزار های اضافه شده می توان به نرم افزار تلقیح کار،بهای تمام شده و تغذیه دام اشاره کرد.

باز بودن نرم افزار

شرکت مدیران تمام نرم افزار های خود را به صورت باز با توضیح کامل ارایه می نماید، همچنين، علاوه بر وجود اطلاعات کامل در اینترنت تاکنون 14 دوره مدیریت نرم افزار با حضور کارشناسان دامپروری برگزار نموده است.

سيستم قدرتمند گزارش گير

وجود سيستم قدرتمند گزارشگير در کنار کاربر باعث می گردد وی بتواند با چند کلیک به هدف خود برسد و پیچیده ترین گزارش هاي ثابت و دايناميك را جهت تجزيه و تحليلهاي آماري خود تهیه نماید.

كلاسها و كارگاههاي آموزشي

شركت مديران افتخار دارد كارگاههاي آموزشي جهت ارتقاء و كيفيت بخشي به سطح كاري كاربران سيستم مديريت دامپروري را با توجه به پويايي ذاتي برنامه و ابعاد گسترده آن در سطوح مقدماتي ،پيشرفته و تحليلي برگزار مي نماييد.

 خدمات شركت مديران

توليد كننده نرم افزار هاي تخصصي

بسياري از شركت ها و سازمان ها با توجه به حجم كاري خود نياز به نرم افزارهايي براي تسريع در روند عملياتي خود دارند. اينگونه نرم افزارها در هر صنعت و در هر گروه كاري متفاوت مي باشد. شما مي توانيد با در اختيار قرار دادن اطلاعات صنعت خود به ما داراي نرم افزاري گرديد كه كاملا اختصاصي در اختيارشما قرار مي گيرد.

 

مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل

موبايلهاي امروزي با بهره گيري از تكنولوژي هاي جديد تبديل به وسيله اي براي انتقال اطلاعات و حتي محاسبات اوليه در عملياتهاي روزمره ما گشته اند. با توجه به پراكندگي و تنوع بسيار زياد تلفنهاي همراه، بي شك ساخت و راه اندازي برنامه هاي اطلاعاتي بر روي اين دستگاه ها نيازمند تيمي مجرب و متخصص مي باشد.
شما مي توانيد طرح ها و برنامه هاي مد نظر خود را به ما بسپاريد تا ما نرم افزار مورد نظر شما را در اختيارتان قرار دهيم.

 

مشاور و مجري در طراحي و پياده سازي سيستم هايPM,CM

يكي از سيستم هاي پركاربرد در كارخانه ها و واحدهاي صنعتي، سيستم تعمير و نگهداري مي باشد. شما مي توانيد در امر تحليل، پياده سازي و طراحي سيستم هاي ذكر شده از متخصصان ما بهره بجوييد.

 

مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات

يكي از مهمترين مراحل تحليل، طراحي و ساخت سيستمهاي نرم افزاري، استفاده از يك استاندارد جامع مي باشد. استانداردهاي موجود با وجود جامعيت فاقد ويژگي مهم محلي بودن مي باشند. شما مي توانيد در بومي سازي استانداردهاي خود از ما ياري بخواهيد.

 

طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي سازماني و تجاري


با توجه به وسعت بسيار زياد صنعت طراحي وب و وجود پرتالهاي بسيار متنوع و پيچيده، شما مي توانيد تنها با ارائه نيازها و توقعات خود از يك وب سايت و يا پرتال جامع به ما تنها در انديشه توسعه كار خود باشيد.

نمونه سايت هاي طراحي شده

 

مشاور و مجري سيستمهايERP

طراحي و پياده سازي سيستمهايERP نيازمند تيمي كارآمد و با تجربه مي باشد زيرا با توجه به هزينه هاي بالايي كه پياده سازي اين سيستمها دربر مي گيرند، شركت و يا سازمان هزينه كننده توقع دارد بهترين نتيجه نيز نصيب خود نمايد.

 

مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد

شايد تا به امروز در مورد تكنولوژيهاي بروز و يا نوآوري هاي جديد مطالبي را خوانده و يا در مورد آنها مطالبي شنيده باشيد. اگر ميخواهيد در صنعت خود از نوآوري ها و تكنولوژي هاي جديد استفاده نماييد، حتما با ما تماس بگيريد.

 

فيلمهاي آموزشي نرم افزارهای مديران

نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مدیریت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار مديريت ...
نرم افزار آيسام مديران

نرم افزار هاي رايگان

نسخه 8 مديريت دامپروري

در نسخه جديد اين نرم افزار علاوه بر قدرت برنامه ريزي عملياتي همچون پروتكل و يادداشت ، مي توان به خواصي همچون تعمير اتوماتيك اطلاعات و ... اشاره نمود.

 

نرم افزار مديريت گوسفند و بز

جهت ثبت اطلاعات توليد مثلي ، شجره ، زايش ، و ديگر موارد مربوط به بز و گوسفند

 

 

نرم افزار قيمت تمام شده

نرم افزار قيمت تمام شده محصولات دامي به كاربران اين امكان را مي دهد كه قيمت تمام شده كليه محصولات خود را با توجه به عمليات ثبت شده در بخش توليد وهمچنين صورت هزينه هاي انجام شده طي دوره بدست آورد .

 

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir