اطلاعیه جدید مدیران

 

به اطلاع میرساند ساعات کاری شرکت مدیران ازساعت 8 الی 14 می باشد.
 خواهشمند است در ساعات کاری با شرکت تماس حاصل نمایید .
تا اطلاع ثانوی کلیه پرسنل شرکت مدیران دور کار می باشند.

لیست آموزش های آنلاین شرکت مدیران

 

 

تاريخ برگزاري تعداد جلسات نام مدرس نام كلاس ساعت كلاس نوع كلاس لینک  توضيحات
1401/02/19 2 آقاي تيموري كشاورزي (جلسه اول) 15:00_16:30 رایگان لینک ورود به دوره  در اين كلاس با راه اندازي برنامه، ثبت اطلاعات اوليه و ثبت عمليات روتين و چگونگي برنامه ريزي هاي موجود در فارم آشنا مي شويم. اين كلاس براي مسئولان آمار و مديران بخش كشاورزي مي تواند كاربردي و موثر باشد.
1401/02/26 2 آقاي تيموري كشاورزي(جلسه دوم) 15:00_16:30 رایگان لینک ورود به دوره  در اين كلاس با راه اندازي برنامه، ثبت اطلاعات اوليه و ثبت عمليات روتين و چگونگي برنامه ريزي هاي موجود در فارم آشنا مي شويم. اين كلاس براي مسئولان آمار و مديران بخش كشاورزي مي تواند كاربردي و موثر باشد.
1401/03/16 2 خانم گل آبادي مديريت گله گاو شيري (جلسه اول) 15:00_16:30 رایگان لینک ورود به دوره در جلسات برگزاري با بخش هاي مختلف برنامه آشنا ميشويم. اين كلاس براي مشاوران دامداري، مسئولين آمار و مديران دامداري مي تواند مفيد باشد
1401/03/21 2 خانم گل آبادي مديريت گله گاو شيري(جلسه دوم) 15:00_16:30 رایگان لینک ورود به دوره در جلسات برگزاري با بخش هاي مختلف برنامه آشنا ميشويم. اين كلاس براي مشاوران دامداري، مسئولين آمار و مديران دامداري مي تواند مفيد باشد
1401/04/06 2 خانم گل آبادي مديريت دام سبك (جلسه اول) 15:00_16:30 رایگان لینک ورود به دوره در جلسات برگزاري با بخش هاي مختلف برنامه آشنا ميشويم. اين كلاس براي مشاوران دامداري، مسئولين آمار و مديران دامداري مي تواند مفيد باشد
1401/04/08 2 خانم گل آبادي مديريت دام سبك(جلسه دوم) 15:00_16:30 رایگان لینک ورود به دوره در جلسات برگزاري با بخش هاي مختلف برنامه آشنا ميشويم. اين كلاس براي مشاوران دامداري، مسئولين آمار و مديران دامداري مي تواند مفيد باشد
1401/05/03 1 خانم گل آبادي تركيب گله – سم جيني –ورم پستان 15:00_16:30 رایگان لینک ورود به دوره در اين كلاس با سه تا از برنامه هاي جانبي مديران و نحوه كار كردن با آنها آشنا خواهيم شد. 
1401/05/26 2 خانم يعقوبي و آقاي تيموري  قيمت تمام شده گاوشيري و دام سبك (جلسه اول) 15:00_16:30

رایگان

لینک ورود به دوره اين كلاس براي مديران مالي و مسئولين مالي كاربردي است. بعد از اتمام كلاس دانشجويان قادر خواهند بود يك دوره مالي را به كمك برنامه محاسبه و در نهايت گزارشات مربوطه را بگيرند.
1401/06/15 1  آقاي تيموري تغذيه 15:00_16:30

رایگان

لینک ورود به دوره ين كلاس براي مسئولان  آمار و كساني كه با انبارخوراك رابطه مستقيم دارند كاربردي خواهد بود. در اين جلسه با نحوه اضافه كردن خوراك به انبار و الارم هاي مربوط با اين بخش، امكان ثبت جيره و كنسانتره ها  و ثبت مصرف روزانه بهاربندها و همچنين با چگونه اضافه كردن سرك به جيره و پسماند بهاربند ها و نحوه ثبت آن آشنا مي شويم.
1401/06/28 2 خانم يعقوبي و آقاي تيموري قيمت تمام شده گاوشيري و دام سبك (جلسه دوم) 15:00_16:30 رایگان لینک ورود به دوره اين كلاس براي مديران مالي و مسئولين مالي كاربردي است. بعد از اتمام كلاس دانشجويان قادر خواهند بود يك دوره مالي را به كمك برنامه محاسبه و در نهايت گزارشات مربوطه را بگيرند.
1401/07/18 1 آقاي تيموري و آقای امامدادی پرواربندي 15:00_16:30 رایگان لینک ورود به دوره در اين جلسه از نحوه ثبت دام تا زمان خروج دام از فارم توضيح داده  شده و با چگونگي ثبت  هزينه ها طي دوره آشنا خواهيد شد.

 

 

جهت ثبت نام در كلاسهاي آنلاين مورد نياز خود به لينك زير رفته و ثبت نام خود را قطعي نمايد

لینک ثبت نام کلاسهای آنلاین

لینک ثبت نام اساتید

مديريت را با مديران تجربه كنيد

شركت مديران با 18 سال سابقه فعاليت در زمينه طراحي و پياده سازي انواع نرم افزارهاي تخصصي و سفارشي بخصوص در حوزه دامپروري با بيش از 11 نماينده فعال در سراسر كشور و بيش از 2000 مشتري با افتخار آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما عزيزان مي باشد.

 
  برخي مشتريان ليست نمايندگان قیمت نرم افزارها فروشگاه آسان دام

طراحي پازلي نرم افزار مديران

با کمک این نوع طراحی هر گونه نرم افزار دیگری را می توان آماده و به نرم افزار اصلی اضافه نمود. از جمله نرم افزار های اضافه شده می توان به نرم افزار تلقیح کار،بهای تمام شده و تغذیه دام اشاره کرد.

باز بودن نرم افزار

شرکت مدیران تمام نرم افزار های خود را به صورت باز با توضیح کامل ارایه می نماید، همچنين، علاوه بر وجود اطلاعات کامل در اینترنت تاکنون 14 دوره مدیریت نرم افزار با حضور کارشناسان دامپروری برگزار نموده است.

سيستم قدرتمند گزارش گير

وجود سيستم قدرتمند گزارشگير در کنار کاربر باعث می گردد وی بتواند با چند کلیک به هدف خود برسد و پیچیده ترین گزارش هاي ثابت و دايناميك را جهت تجزيه و تحليلهاي آماري خود تهیه نماید.

كلاسها و كارگاههاي آموزشي

شركت مديران افتخار دارد كارگاههاي آموزشي جهت ارتقاء و كيفيت بخشي به سطح كاري كاربران سيستم مديريت دامپروري را با توجه به پويايي ذاتي برنامه و ابعاد گسترده آن در سطوح مقدماتي ،پيشرفته و تحليلي برگزار مي نماييد.

 

پیشرفت در یک شرکت به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از مهمترین این عوامل برنامه ریزی مي باشد. شاید داشتن یک برنامه جامع به شما کمک کند ولی برای پیشرفت باید به آن برنامه دقیقا عمل کنید و تمامی کارها را در ساعت مشخص خود انجام دهید تا به درستی برنامه شما پیش برود و مسیر توسعه برای شما و شرکت فراهم شود.

نرم افزار كنترل وظايف راه حلی ساده برای زمان بندی، مدیریت ،كنترل و تكميل وظایف مختلف را به شما می دهد. این نرم افزار دارای ویژگی های بسیاری در زمینه سازماندهی فعالیت های روزانه مي باشد.

نرم افزار كنترل وظايف كاركنان شركت مديران شامل دو بخش مديريت و كاربري مي باشد كه در زير به تفكيك در مورد هر بخش توضيح داده شده است.

معرفی قابلیت های نرم افزار كنترل وظايف کارکنان:

بخش مديريت

-          اين نرم افزار در بخش مديريت در راستاي ايجاد بستر مناسب جهت كنترل عملكرد كاركنان، امكان تعريف بخشهاي زير را دارا مي باشد:

 • تعريف بسته (پروسه هاي كاري /برنامه هاي استراتژيك)
 • تعريف عمليات يا وظايف (عمليات مربوط به يك پروسه)
 • امكان اختصاص عمليات خاص به شخص خاص و اعطاي مجوز هاي مربوط به آن
 • تعريف افراد از قبيل Admin و كاربران كه هر كدام صفحه ي كاربري خود را دارند با قابليت اعمال مجوزهاي مورد نياز براي هر كاربر
 • تعريف مشتري ها

 

 

 

-          امكان خرد كردن برنامه ها توسط مدير به اجزاي كوچكتر و تعيين جزئيات

-         امكان تخصيص مجوزهاي ارجاع و ويرايش وظايف به كاربران مختلف

-          امكان تعريف وظايف روزانه به دو صورت داراي اولويت و بدون اولويت

-          امكان تعريف عمليات روزانه با رعايت اولويت و ارجاع وظايف به بخش يا كاربر بعدي

-          امكان مشاهده وضعيت كاري هر يك از كاركنان در هر لحظه براي مدير

-          امكان گزارشگيري كامل از آخرين وضعيت هر برنامه 

 گزارشگيري

 

-          امكان مشاهده خلاصه پرونده هر مشتري

-          امكان جستجو براساس نام برنامه/ مشتري/ تاريخ شروع/ تاريخ اتمام/ توضيحات / وضعيت هربرنامه و ...

 كنترل وظايف

 

تعريف عمليات روزانه :

به جريان انداختن يك پروسه كاري مربوط به يك مشتري خاص و مشخص كردن عمليات و افرادي كه در اين پروسه بايد همكاري كنند، در اين بخش انجام مي شود،كه به دو شكل اولويت دار و بدون اولويت مي باشد.

 

تعريف عمليات روزانه اولويت دار:

در اين بخش Admin  يا مدير سيستم نفرات و عمليات شروع كننده پروسه را مشخص مي كند و در هر مرحله هر عمليات به مراحل بعد ارجاع داده مي شود كه اين كار توسط فردي انجام مي شود كه مجوز ارجاع را داشته باشد.

هر پروسه كاري شامل تاريخ شروع، تاريخ اتمام و تاريخ پيش بيني اتمام مي باشد.

همچنين هر پروسه كاري در هر مرحله مي تواند لغو شده و يا دوباره به جريان انداخته شود و يا با طي كردن تمام عمليات تعريف شده خاتمه يابد.

 

عمليات روزانه بدون رعايت اولويت:

پروسه هايي كه به صورت روزانه انجام شده و خاتمه اي ندارد و هميشه در جريان است در اين قسمت مي تواند تعريف شود، به اين شكل كه Admin  (مدير سيستم) تمام افراد و عملياتي كه تشكيل يك پروسه بدون اولويت را مي دهند را مشخص كرده و در هر مرحله اي اين پروسه را مي تواند لغو و يا خاتمه دهد.

 عمليات روزانه

 

اصلاح عمليات روزانه:

براي عمليات روزانه بدون اولويت مدير مي تواند روي عمليات و افرا د اصلاح انجام دهد، عملياتي را از يك پروسه حذف نمايد و يا عمليات جديدي را به پروسه اضافه كند.

 

حذف پروسه:

امكان حذف يك پروسه و عمليات تعريف شده در آن.

 

نمايش اطلاعات :

امكان نمايش يك پروسه كاري و عملياتي كه روي اين پروسه انجام شده و يا در حال انجام شدن مي باشد و در نهايت نمايش آخرين وضعيت پروسه ها.

 

بخش آرشيو:

اين بخش شامل پروسه هاي لغو شده و خاتمه يافته مي باشد كه به بخش آرشيو منتقل شده اند.

 

 بخش آرشيو

 

بخش كاربري:

-         داراي محيطي ساده و راحت براي ورود اطلاعات توسط  كاربر

-          نمايش پروسه هاي كاري تعريف شده براي كاربر كه هر پروسه به تفكيك مشتري نيز قابل مشاهده است

-          نمايش پروسه هاي در جرياني كه خاتمه نيافته و يا لغو نشده اند

-          با قرار گيري هر عمليات (كه در وضعيت جاري مربوطه باشد) كارهاي انجام شده مربوط به آن را مي توان اضافه، اصلاح و يا حذف نمود.

وضعيت هر عمليات:

 • ·         جاري مربوطه : نمايش كليه عمليات جاري مربوط به هر شخص
 • ·         خاتمه يافته : عملياتي كه توسط  كاربر خاتمه يافته ولي وضعيت پروسه در جريان مي باشد
 • ·         لغو شده : عملياتي كه توسط كاربر لغو شده
 • ·         ليست كارها : نمايش عملياتي كه يك يا چندين كاربر در حال انجام بخشي از آن عمليات مي باشند.

-          ارجاع عمليات: در صورتي كه پروسه اولويت دار باشد و شخص مجوز ارجاع داشته باشد مي تواند اين عمليات را پس از خاتمه به عمليات بعدي ارجاع دهد.

-          ويرايش عمليات: در صورتي كه پروسه اي اولويت دار باشد و شخص مجوز ويرايش داشته باشد مي تواند وضعيت عمليات را به اتمام و يا لغو تغيير دهد.

-          امكان جستجو براساس نام برنامه/ مشتري/ تاريخ شروع/ تاريخ اتمام/ توضيحات / وضعيت هر برنامه و ...

-          امكان ورود وظايف روزانه توسط هر يك از افراد

 

 

 

 

فيلمهاي آموزشي نرم افزارهای مديران

فیلم کلاس آنلاین نرم ...
فیلم کلاس آنلاین نرم ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...
فیلم آموزشی نرم افزار ...

نرم افزار هاي رايگان

نسخه 8 مديريت دامپروري

در نسخه جديد اين نرم افزار علاوه بر قدرت برنامه ريزي عملياتي همچون پروتكل و يادداشت ، مي توان به خواصي همچون تعمير اتوماتيك اطلاعات و ... اشاره نمود.

 

نرم افزار مديريت گوسفند و بز

جهت ثبت اطلاعات توليد مثلي ، شجره ، زايش ، و ديگر موارد مربوط به بز و گوسفند

 

 

نرم افزار قيمت تمام شده

نرم افزار قيمت تمام شده محصولات دامي به كاربران اين امكان را مي دهد كه قيمت تمام شده كليه محصولات خود را با توجه به عمليات ثبت شده در بخش توليد وهمچنين صورت هزينه هاي انجام شده طي دوره بدست آورد .

 

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

 • توليد نرم افزارهاي تخصصي
 • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
 • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
 • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
 • مشاور و مجري سيستمهايERP
 • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir