1. استفاده از كليه نرم افزارهاي مديران با هزينه كم :

شما مي توانيد با يك هزارم قيمت اصلي نرم افزارها و تنها با پرداخت هزينه عضويت ماهيانه، از كليه نرم افزارهاي مديران اعم از "مديران – تركيب گله – رز – ورم – سم چيني – تغذيه – گزارشات تغذيه – قيمت تمام شده – گزارشات قيمت تمام شده – برنامه ريز"  ازطريق اتصال اينترنتي استفاده نماييد.

 

 1. امنيت و حفظ اطلاعات :

كليه اطلاعات شما در سرور بصورت امن و بدور از هرگونه ويروس و يا تخريب فيزيكي (آسيب ديدن كامپيوتر يا هارد) ، محافظت مي شود.

 

در همين راستا نسخه هاي پشتيباني هفتگي اطلاعات شما، بطور مستقل در يك بانك اطلاعاتي مجزا نگهداري و محافظت مي شود تا درصورت نياز بتوانيد از آن استفاده كنيد. همچنين آخرين بروزرساني ها و بهينه سازي هاي مديران، بدون ايجاد كوچكترين تغيير بر روي داده ها، بطور مستقيم اعمال مي شود.

 

 1. دسترسي آسان ازطريق اينترنت :

از هرنقطه كشور، با هر وسيله اي كه دسترسي به اينترنت داشته باشيد، مي توانيد وارد سايت سرور مديران شده و با ورود كلمه كاربري و رمز عبور خاصه خود، از اين سرويس استفاده نماييد.

 

 1. كاركرد 24ساعته :

كليه خدمات سرور مديران بصورت 24ساعته بوده و محدود به ساعت اداري نمي باشد و شما در هر ساعت از شبانه روز مي توانيد از كليه خدمات ارائه شده اين سرويس، استفاده كنيد.

 

 1. مقايسه با ديگران بصورت ناشناس :

با عضويت در سرور مديران، امكان مقايسه با ديگر اعضا براي شما فراهم خواهد شد. در اين سامانه براي حفظ اطلاعات و مشخصات افراد و شركت ها، مقايسه بصورت ناشناس صورت مي گيرد و با توجه به گستره بسيار زياد كاركردي سامانه، جامعه آماري بسيار غني از مقايسه ها در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

 

 

 1. ارزيابي خود با بيش از 500 پارامتر مختلف :

علاوه بر مقايسه با ديگران، مي توانيد المان هاي مورد نظر خود را نسبت به 500 پارامتر مختلف، ارزيابي كنيد. اين پارامترها برگرفته از استانداردهاي بهينه سازي مي باشد و به موجب آن مي توانيد پيشرفت هاي بهتري بدست آوريد.

 

 

 1. ورود اطلاعات بصورت مستقيم در سرور :

با ورود به سامانه اينترنتي، برنامه ها مشابه برنامه هاي مديران فراهم شده است تا بتوانيد اطلاعات جديدي نيز وارد داده هاي خود كنيد. با اين تفاوت كه اطلاعات ورودي جديد، بطور مستقيم برروي سرور قرار مي گيرد.

 نمونه تصاوير محيط نرم افزار :

نرم افزار سرور مديران

نرم افزار سرور مديران

نرم ازفزار سرور مديران

 

 

 

مطالب مرتبط :

 

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

 • توليد نرم افزارهاي تخصصي
 • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
 • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
 • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
 • مشاور و مجري سيستمهايERP
 • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir