زبان خود را انتخاب کنید

محفلی برای هم پیمان شدن جهت تحقق شعار سال

محفلی برای هم پیمان شدن جهت تحقق شعار سال

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان مسعود گلشیرازی در این گردهمایی ۵ هزار نفری که با حضور استاندار و معاونین ایشان، دادستان، نمایندگان مجلس، روسا و معاونین دستگاه‌های اجرایی  و استقبال بی نظیر کارآفرینان و صاحبان کسب و کار استان، همراه با تقدیر از بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی حوزه مسئولیت اجتماعی برگزار شد، ضمن خوشامدگویی به حضار، تبریک سال جدید و فرا رسیدن بهار قرآن گفت: فعالان اقتصادی، نخبگان ذی نفوذ درعرصه اقتصاد استان و مدیران و معاونین دستگاه‌های اجرایی از جمله استاندار، دادستان و نمایندگان مجلس به منظور هم پیمان شدن برای کمک به تحقق شعار سال در این محفل گرد هم آمده اند.
گلشیرازی گردهمایی مذکور را یکی از بزرگ‌ترین جمع‌های فعالان اقتصادی سراسر استان پهناور اصفهان و فرصتی برای طرح مشکلات و مسایل بنگاه‌های اقتصادی با مسئولین دولتی عنوان کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با تاکید بر اینکه جلسه مذکور فرصتی برای این است که دست در دست یکدیگر طرحی نو در اصفهان رقم بزنیم، افزود: این گردهمایی هم‌گرایی و اتحاد برای اتفاقی تازه در اصفهان است.

 

شرکت مدیران تحلیل گر سپاهان نیز از جمله شرکت های دانش بنیان حاضر در این همایش بود و امیدوار است که بتواند همانگونه که در سالهای گذشته افتخار آفرین این استان بوده است ، همچنان در تحقیق علم و عمل در خدمت این استان در حوزه دامداری فعال باشد.