زبان خود را انتخاب کنید

شرکت مدیران در جمع شرکتهای دانش بنیان کشاورزی و دامپروری اصفهان

 

در جلسه مشترک اتاق بازرگانی اصفهان و معاونت طرح‌ریزی قرارگاه تحول،نوآوری و پیشرفت وزارت جهادکشاورزی و شرکتهای عضو انجمن دانش‌بنیان اصفهان ، هریک از شرکتها به ارائه دست آوردهای تخصصی خود پرداخته و نظر خود را در مورد راهکارها و نیازهای خود عنوان نمودند .

محمدهادی اسلامی ( معاونت محترم قرارگاه )در این جلسه عنوان کردند: برخی از مشکلات موجود در زمینه شرکت‌های دانش بنیان مربوط به موضوعات فرابخشی می باشد و قرارگاه تمامی توان خود را برای جلب پشتیبانی قانونی و معنوی از شرکت‌های دانش بنیان به کار خواهد گرفت.

وی در ادامه از رونمایی پلتفرم جامع کشاورزی دانش بنیان ظرف یک تا سه ماه آینده خبرداد و بر ضرورت همکاری بخش خصوصی از کشاورز تا نخبگان حوزه کشاورزی برای اجرایی شدن این پلتفرم هوشمند جامع تاکید کرد.

در این جلسه ، محمد وکیلی ، به عنوان نماینده شرکت مدیران ، به ضعف آمار و اطلاعات جامع در حوزه محصولات کشاورزی و دامی اشاره نمود .وی همچنین در خصوص تولیدات این شرکت در جهت جمع آوری اطلاعات دام سبک ، گاو شیری ، پرواربندی و گاومیش توضیحات مختلفی را ارائه و زمانبدی این شرکت در خصوص نرم افزارهای جدید را به اطلاع حضار رسانید

 

لینک اخبار تکمیلی

https://www.eccim.com/News/5332/

https://eccim.com/News/5331/