زبان خود را انتخاب کنید

گزارش خبری جلسات آموزشی برگزارشده شرکت مدیران تحلیل گر سپاهان

آموزش فنی نرم افزار های مدیریت گله دام سبک ،گزارش گیری از نرم افزار و نرم افزار قیمت تمام شده دام سبک

 

نام گردآورندگان تاریخ زمان مطالعه خلاصه مطلب
محمد تیموری

 

کارشناس علوم دامی

فعال در زمینه فناوری اطلاعات در حوزه دامپروری و کشاورزی

۱۴۰۱/۰۷/۳۰ ۲ دقیقه گزارش خبری جلسات آموزشی برگزارشده شرکت مدیران تحلیل گر سپاهان

 

با توجه به درخواست شرکت رویش طلایی ، در خصوص آموزش مسئولان فنی و مهندسان ، جلسات آموزش نرم افزارهای مدیران در محل مزرعه و دفتر آن شرکت  برگزار شد.

در این جلسات مباحث کارکردن با نرم افزار دام سبک ، آموزش استفاده از گزارش گیر رز ، گرفتن گزارش های درخواستی از سیستم و مباحث مربوط به استفاده از نرم افزار قیمت تمام شده توسط کارشناس پشتیبانی شرکت مدیران تحلیل گر سپاهان ارائه شد.

 

موارد مطرح شده در جلسات آموزشی مدیریت و گزارش گیری از نرم افزار دام سبک در مزرعه طبق سرفصل های آموزشی مجموعه مدیران به گونه ای بود که کارشناسان مجموعه بتوانند ابتدا اطلاعاتی مانند تست آبستنی اولیه ،‌ تلقیح ،‌زایش خشکی دام ها و شیر تولیدی روزانه و … را ثبت کرده و در مواقع نیاز بتوانند گزارشات لازم را از اطلاعات وارد شده بگیرند.

همچنین موارد مطرح شده در آموزش نرم افزار قیمت تمام شده شامل توضیحات مربوط به رده سنی دام ها ، تعریف استقرار اولیه سیستم ، دوره های مالی ،محاسبه و وارد کردن موارد مالی شامل هزینه خوراک(مواد)،دستمزد،سربار و در نهایت محاسبه قیمت تمام شده دام و شیر تولیدی مجموعه بود در انتها تعدادی از گزارشات نرم افزار قیمت تمام شده مانند گزارشات گردش داراییهای زیستی مولد و غیرمولد،گزارش سود و زیان مجموعه ، استهلاک دام های مولد توضیحاتی ارائه شد.