راهکارهاي مفید براي بهبود باروري:
براي رسیدن به حدا کثر کارایی تولیدمثلی در گله، مدیریت بین دو زايمان لازم و ضروري است. اولین بخش دوره بین دو زایمان، دوره انتظار اختياري است که به عنوان دوره استراحت بین زایمانی گاو نامیده می شود كه این دوره در گاوداري ها از 40 تا 70 روز متغیر است.
برخی مطالعات نشان داده دوره هاي استراحت طولانی تر میزان آبستنی بعدي را بهبود می بخشد. شاید این مسئله درست باشد، چرا که ویژگی هاي مختلف رحم در این دوره بهبود می یابد. در اینجا منظور از برگشت رحم به حالت طبیعی در این دوره تغییرات ماکروسکوپی و میکروسکوپی است که انجام می گردد تا دستگا تناسلی بویژه رحم گاو، براي یک آبستنی جدید آماده گردد. یک نکته مهم تطابق فیزیولوژیک است که باید در این دوره اتفاق بیافتد. گاو باید خود را با شرایط جدید بعد از زایمان تطبیق دهد زیرا فعالیت تولیدمثل، تبدیل به فعالیت تولید شیر می شود و باید تغذیه مناسب براي تامین نیازهاي غدد پستانی براي شیرزایی فراهم گردد. تحقیقات نشان داده است هنگامیکه گاوها بدون هیچ مشکلی زایمان می کنند، دوره درمان بیش از 40 روز را نیاز ندارند.

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir