فناوری های مرتبط با کشاورزی به طرز حیرت انگیزی در حال تغییر و تحول است. ورود فناوری " اینترنت اشیا" در حوزه کشاورزی در دو دهه گذشته موجب شده تا فناوری های مرتبط با کامپیوتر و اینترنت گسترش یابد. نرم افزار کشاورزی نمونه ای بارز از هماهنگی کامپیوتر در کشت مواد غذایی است که کسب و کار کشاورزان را متحول کرده است.

در حال حاضر مقوله کشاورزی علاوه بر حوزه تولید محصولات غذایی و دامی در دیگر عرصه های حیات در کره زمین نیز اثر گذار است. بسیاری از مشکلات زیست محیطی ارتباط با استفاده غیر اصولی از سموم و آفت کش های شیمیایی در کشاورزی دارد. مشکلات تغییرات اقلیمی و شرایط جوی نیز روی تولیدات کشاورزی تاثیرات سوء دارد. با توجه ه ضرورت تولید محصولات کشاورزی در زندگی بشر و حفظ منابع طبیعی، به کارگیری شیوه های مدرن و استفاده از نرم افزار کشاورزی یک ترفند هوشمندانه است.

مزایای نرم افزار کشاورزی در سودآوری کشاورزان

کامپیوترها بهترین وسیله برای ثبت و ضبط اطلاعات مربوط به هزینه های تولید در پروسه تولیدات کشاورزی هستند با به کارگیری این اپلیکیشن قدرتمند می توان علاوه بر ثبت هزینه های جاری، برآورد دقیقی نیز از محاسبه سود و زیان محصولات داشت.

بخش مربوط به پیش بینی وضعیت هوا در نرم افزار کشاورزی با اطلاع رسانی زود هنگام، مانع خسارات احتمالی شده و تصمیم گیری برای شرایط جوی را ساده تر می کند. به این ترتیب با کمترین تلاش انسانی کنترل مدیریتی مفیدتری انجام می شود.

با استفاده از تکنولوژی های روز کامپیوتری از جمله نرم افزار کشاورزی ، خسارات به حداقل رسیده و  کیفیت محصولات و سرعت رشد محصول بیشتر می شود. کشاورزان سنتی که توانسته اند با سیستم های نوین کامپیوتر هماهنگ  شوند، یک گام بزرگ از سایر رقبا پیشی گرفته اند.

رابط کاربری ساده، امکان جستجو در بایگانی، گزارش گیری سریع، محاسبه هزینه های مصرفی، کنترل نرخ هزینه های دفع آفات، تعیین دقیق قیمت فروش، قابلیت سفارشی سازی طراحی و بسیاری از امکانات دیگر در نرم افزار کشاورزی به صورت یکجا عرضه شده است. با استفاده از پهنای باند و اینترنت در هر کجایی که باشید می توانید مدیریت مزرعه بزرگ خود را تحت کنترل داشته باشید.

آيدي تلگرام شركت مديران : @MVakili,@ModiranCo

اينستاگرام : @modiran_34401105

شماره تماس : 031-34401105-34401393

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir