با توجه به افزایش جمعیت و کمبود منابع طبیعی، تامین نیازهای غذایی اهمیت بیشتری پیدا کرده است. مزرعه داری به سبک سنتی جوابگوی تقاضای بازار نیست و کشاورزی نیاز به تکنولوژی های مدرن تری دارد. تغییرات آب و هوایی، کاهش کیفیت خاک، حملات آفات و کمبود منابع آبی، مدیریت مزرعه را دشوارتر کرده اند. استفاده از نرم افزار مدیریت مزرعه در کنترل و پیشگیری از مشکلات احتمالی و رشد کشاورزی تاثیر به سزایی دارد. برای اینکه در رقابت های جهانی باقی بمانیم باید مدرنیته را وارد مزرعه داری سنتی کنیم. برخی از مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت مزرعه در ادامه معرفی می شود.

برنامه ریزی بهتر و پیگیری

برای اینکه پتانسیل واقعی در مزرعه داری استفاده شود، یک سیستم هوشمند برای تجزیه تحلیل و تصمیم گیری های آگاهانه در اختیار دارید. نرم افزار مدیریت مزرعه می تواند زمان و چگونگی انجام فعالیت های کشاورزی و تولید محصول را نشان دهد. استفاده از کودهای مناسب، اقدامات کنترل آفات و همه کارهایی که برای برداشت یک محصول با کیفیت مورد نیاز است به صورت برنامه ریزی شده و هوشمندانه انجام می شود. همه اعضای تیم می توانند از پروسه های تولید مزرعه با کمک این نرم افزار اطلاع پیدا کنند.

نرم افزار مدیریت مزرعه برای صرفه جویی در هزینه ها

گزارش ها نشان می دهد که حداقل 20 درصد سودآوری با کمک نرم افزار مدیریت مزرعه افزایش می یابد. به طور کلی سیستم مدیریت مزرعه اطلاعات عملیاتی مربوط به محصولات را جمع آوری می کند و راهکارهای عملی برای بهبود کارایی مزرعه و افزایش راندمان آن ارائه می دهد. کاهش هزینه های مصرفی و نیروی کار دو عنصر مهم در مزرعه داری مدرن هستند که با استفاده از این نرم افزار کاربردی تحت کنترل در می آیند.

کاهش ریسک عوامل خارجی

کشاورزان مدرن توانسته اند با خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی و تقاضای بازار مقابله کنند. نرم افزار مدیریت مزرعه با پیش بینی آب و هوایی و تشخیص زود هنگام خطرات احتمالی از جمله آفات و بیماری ها، مزرعه داری را به تجربه ای شیرین تبدیل کرده است. این سیستم هوشمند همچون یک مشاور با تجربه در کنار کشاورزان است و همه شرایط پر خطر را از قبل پیش بینی می کند. راه های مقابله با خطرات احتمالی و افزایش تولید و بازده مزرعه هم در این پلتفرم اطلاع رسانی می شود.

حفظ محیط زیست

از دیگر مزایای نرم افزار مدیریت مزرعه می توان به کاهش اثرات سموم شیمایی، همراه با حفظ آب های زیر زمینی و عدم تخریب محیط زیست اشاره کرد که به پایداری کشاورزی و مزرعه داری در آینده کمک می کند.

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir