امروزه یکی از مشکلات مهم صنعت پرورش بز و گوسفند، عدم آگاهی از توان تولیدمثلی گله می باشد .برخی نژادها درخارج از فصل تولیدمثل تمایلی به جفتگیري ندارند، ولی برخی دیگر حساسیت کمتري به فصل تولیدمثل نشان میدهند. بنابراین با استفاده از روشهاي مصنوعی می توان زمان جفتگیري را به دلخواه تنظیم نمود تا بره زایی در فصل مطلوب انجام گیرد . این مهم وقتی قابل اجرا است که از پاسخ تولیدمثلی و خصوصیات دام در هر منطقه، آگاهی لازم وجود داشته باشد.آگاهی از خصوصیات تولیدمثلی دام هاي بومی موجب بهبود دامپروري کشور از طریق بهینه سازي مدیریت تولیدمثلی شامل برنامه ریزي براي افزایش توان باروري در گله و همزماني زایش دام و ارسال به بازار مصرف در زمان مناسب می گردد.
هر نوع افزایش بازدهی و ارتقاي بهره وري منجر به پایداري تولید تحت این سیستم ها خواهد شد. به این ترتیب ضروري است تا با مدیریت صحیح، حداکثر بهره وري و تولید را از دامهاي موجود داشته باشیم و در جهت بهبود عملکرد تولیدي آنها بکوشیم. مدیریت تولید مثل علاوه بر اینکه باعث افزایش در آمد دامداران از طریق افزایش تعداد بره و بزغاله متولد شده (افزایش دو قلوزایی و میزان آبستنی) میگردد گام موثري در رفع اساسی ترین چالش پیش روي اصلاح نژاد (رکورد گیري دقیق ازشجره و اتصال ژنتیکی بین گله هاي نسبتا کوچک) از طریق توسعه تلقیح مصنوعی می شود.

آيدي تلگرام :@ModiranCo

اينستاگرام : @modiran_34401105

شماره تماس : 031-34401105-34401393

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir