این پروژه با همکاری شرکت سینا فناوران ماندگار در زمستان 1399 آغاز گردید ودر بهار 1400  مورد استفاده این شرکت قرار گرفت . این نرم افزار قرار است در تمامی  مراکز تولید جنین این شرکت مستقر گردد

کاریرد این نرم افزار در کنترل خط تولید جنین ، جمع آوری  اطلاعات و صدور کاتالوگ برای جنین های تولیدی می باشد و قادر است با ایجاد اولین بانک اطلاعاتی جامع جنین در ایران ، نیازهای شجره ایی صنعت را در این زمینه تامین نماید..

بانک اطلاعاتی حاصل از این نرم افزار می تواند مقدمه راه تحقیقات بروی جنین و صفات آن گردد و مطمئنا با همکاری و همراهی شرکت سینا ، می تواند مقدمه ایی بر تحول عظیم در این زمینه نیز باشد .

این نرم افزار بصورت کامل شجره مادران را از نرم افزار مدیریت گاو شیری مدیران دریافت و در محاسبات جنین مورد استفاده قرار می دهد . بنابراین شما می توانید با اطمینان اطلاعات مندرج در کاتالوگ های ارائه شده ، را مورد استفاده قرار دهید.

یکی دیگر از بخشهای پیش بینی شده در این نرم افزار ، بخش فیدبک های حاصل از کاشت جنین است که می تواند به همگرایی ضرایب محاسباتی ، کمک شایانی بنماید .

اگر شما هم جزو مشتریان عزیز شرکت مدیران هستید ، امکان ارائه دام به شرکت سینا ماندگار و یا خرید جنین از این شرکت را بدون نگرانی از انتقال اطلاعات داشته باشید .

 

دفتر مرکزی سینا ماندگار          02634764098

سایت                 BioMandegar.com

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir