این پروژه با همکاری هلدینگ بنیاد مستضعفان در پاییز 1399 آغاز گردید و در پایان سال 1399 مورد استفاده تمامی واحد های گاو شیری این هلدینگ در سراسر ایران قرار گرفت .

این نرم افزار در دنیا مشابه ندارد و با افتخار اعلام می کنیم ؛ برای اولین بار است که این نرم افزار به این صنعت هدیه می گردد . 

کاریرد این نرم افزار در شبیه سازی وضعیت گاوداری مورد نظر ، در سال های آینده  بدون محدودیت زمان و قدرت اصلی آن در خلق گله واقعی با توجه به اطلاعات موجود و یا استفاده از پیش فرضهای استاندارد ، برای شبیه سازی یک گله از صفر می باشد.

 

این شبیه ساز قدرت دارد علاوه بر اجرای کلیه عملیات تولید مثلی ، نتایج حاصل از زایش ها را بصورت یک دام واقعی ایجاد و حتی برای این دامهای مجازی عملیات تولید مثلی را تداوم دهد .

این نرم افزار برای محاسبات خود 641 پارامتر را ، با توجه به دیتاهای عملکردی گله ، بصورت اتوماتیک مقدار دهی می کند و مدیران یک گاوداری می توانند جهت خود را با تغیر این دیتاها ، پیش بینی نمایند.

میزان دقت این نرم افزار پس از 700 بار تست حدود 96 درصد می باشد و برای بازه 10 سال آینده ، با توجه به دیتاهای موجود تست شده است .

 

اگر شما جزو مشتریان عزیز شرکت مدیران هستید ، میتوانید با هماهنگی ، یکبار به صورت رایگان از این نرم افزار برای شبیه سازی گله خود استفاده نمایید .

برای ارسال پشتیبان نرم افزار مدیران از این لینک استفاده نمایید

https://forms.gle/vrcw2VZQrvAAmjwP8

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir