محفلی برای هم پیمان شدن جهت تحقق شعار سال

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان مسعود گلشیرازی در این گردهمایی ۵ هزار نفری که با حضور استاندار و معاونین ایشان، دادستان، نمایندگان مجلس، روسا و معاونین دستگاه‌های اجرایی  و استقبال بی نظیر کارآفرینان و صاحبان کسب و کار استان، همراه با تقدیر از بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی حوزه مسئولیت اجتماعی برگزار شد، ضمن خوشامدگویی به حضار، تبریک سال جدید و فرا رسیدن بهار قرآن گفت: فعالان اقتصادی، نخبگان ذی نفوذ درعرصه اقتصاد استان و مدیران و معاونین دستگاه‌های اجرایی از جمله استاندار، دادستان و نمایندگان مجلس به منظور هم پیمان شدن برای کمک به تحقق شعار سال در این محفل گرد هم آمده اند.
گلشیرازی گردهمایی مذکور را یکی از بزرگ‌ترین جمع‌های فعالان اقتصادی سراسر استان پهناور اصفهان و فرصتی برای طرح مشکلات و مسایل بنگاه‌های اقتصادی با مسئولین دولتی عنوان کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با تاکید بر اینکه جلسه مذکور فرصتی برای این است که دست در دست یکدیگر طرحی نو در اصفهان رقم بزنیم، افزود: این گردهمایی هم‌گرایی و اتحاد برای اتفاقی تازه در اصفهان است.

 

شرکت مدیران تحلیل گر سپاهان نیز از جمله شرکت های دانش بنیان حاضر در این همایش بود و امیدوار است که بتواند همانگونه که در سالهای گذشته افتخار آفرین این استان بوده است ، همچنان در تحقیق علم و عمل در خدمت این استان در حوزه دامداری فعال باشد.

 

 

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir