مرور برخی گزارشهای مدیریت گله (بخش دوم)

نام نویسنده تاریخ زمان مطالعه خلاصه مطلب
خانم طباطبایی

 

خانم گل آبادی

۱۴۰۱/۱۰/۲۶ ۵ دقیقه مرور برخی گزارش های مدیریت گله مدیران

 

گاوهای ورم پستان جدید

در این گزارش که به فرمت  JTXT است می توان دام های شیری را مورد بررسی قرار داد. این گزارش گاوهای با سوماتیک بالاتر از ۲۰۰۰۰۰ آمده است. همچنین جهت مقایسه رکوردهای قبلی دام ها نیز در گزارش موجود است.

کارشناسان و مدیران از این گزارش برای  بررسی اطلاعات وضعیت ورم پستان  به صورت ماهیانه  استفاده می کنند. با استفاده از این گزارش می توان برای اقدامات درمان بهترین راه  را انتخاب کرده و قبل از شروع علائم کلینیکی روش انتخابی  برای درمان سوماتیک دام ها انجام داد.

خطاها : شاید دام بخاطر مصرف یک سری از داروها سوماتیک بالایی به صورت موقت داشته باشد که این دام باید از بقیه سوماتیکی ها جدا گردد.

 

نام گزارش : تولید شیر ماهانه همراه نمودار

بررسی رکورد شیر دامها در بازه های بیست روزه ی شیردهی آورده شده است. با استفاده از این گزارش میتوان میزان شیر را با توجه به روز شیردهی بدست اورد که این موضوع به خصوص در مورد پیک تولید بسیار مهم است. همچنین دام هایی که روز شیردهی بالایی دارند نیز با استفاده از این نمودار مورد بررسی قرار می گیرند که ماهانه تعدادی از انها اماده حذف میشوند .

این گزارش می تواند با گزارش های بخش مدیریت و همچنین تغذیه و قیمت تمام شده ترکیب شود (گزارش هایی که مربوط به تولید شیر هستند چون محصول اصلی گاوداری های شیری تولید شیر است بنابراین باید به طور کامل و با تمام بخش های گاوداری مورد بررسی قرار گیرد)

خطا: اگر ورود اطلاعات درست باشد در این برنامه خطایی وجود ندارد.

 

 

لیست زایش ها و مشخصات فرزندان

با استفاده از این گزارش کارشناسان میتواند دامهای زایش کرده بین دو تاریخ مشخص با تمام خصوصیات زایش اعم از طول مدت آبستنی، گوساله متولد شده ، نحوه تولد ، وضعیت زایمان و کلا بسیاری از موارد مهم دیگر را بدست آورد. این گزارش در تمام گاوداری ها بسیار کاربردی و مورد نیاز است .نوع گزارش  JSC که در آن شخص گزارشگیرنده براساس نیاز خود هر کدام از فیلدهای که برایش کاربردی است را انتخاب و در خروجی گزارش مشاهده کند.

خطاها : اگر در این گزارش موجودیت کنونی گوساله متولد شده باشد بسیار کاربردی و مهم است . زیرا تحلیل گران این گزارش در بسیاری از موارد به دنبال این هستند که چه گوساله هایی از چه مادرانی از گله حذف شده اند.

 

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir