دوره ۳ روزه بررسی نرم افزارهای فرانگر و رایان به پایان رسید

 

دوره ۳ روزه بررسی نرم افزارهای فرانگر و رایان در تهران در هلدینگ فردوس پارس ( بنیاد مستضعفان ) و سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران به پایان رسید

در روز اول ، که با حضور مقامات بلندپایه این هلدینگ ، جناب مهندس رجایی مدیریت محترم هلدینگ دامپروری ، جناب صفوی ، عضو هیات مدیره و جناب دکتر خبازان مدیر تولید این هلدینگ برگزار گردید ، نتایج پروژه فرانگر بعد ۳ سال فعالیت ارائه گردید.

در این جلسه جناب مهندس رجایی ، ضمن یادآوری شرایط ایران و منطقه ، بر استفاده از تکنولوژی در سالیان آتی ، تاکید کردند .

همچنین در این جلسه مهندس وکیلی نقشه راه آتی نرم افزار را ارائه و ضمن تاکید بر اهداف هلدینگ ، استفاده از IoT را یکی از ۳ محور اصلی توسعه فرانگر قید نمود.

 

 

همچنین در این جلسه کتابچه راهنمای فرانگر نیز ارائه گردید

 

در روز دوم ، و در و سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران مباحث اجرا شده و نحوه تبادل دیتا ، خطایابی و مشاهده نتایج با سیستم فرانگر بررسی و ارائه گردید .

در این جلسه نیز نمایندگان شرکتها در جریان دستورالعملهای اجرایی قرار گرفتند و دکتر خبازان بر الزام اجرای این سیستم از سال ۱۴۰۳ تاکید نمود

در این جلسه رفرنس این نرم افزار به صورت آنلاین و در جهت آشنایی استفاده کننده گان در اخیارشان قرار گرفت

 

 

 

در روز سوم ضمن بررسی نرم افزار رایان در خصوص شبیه سازی سال آینده دامداری های تحت پوشش ، جناب دکتر خبازان و دیگر تیم تولید در خصوص تغییر سیاستهای بنیاد مستضعفان در بودجه سال بعد توضیحات جامع و کاملی ارائه نمودند .

نکته حائز اهمیت در این جلسه میزان خطای شبیه ساز رایان در سال ۱۴۰۱ بود که طبق محاسبات انجام شده ، به ۰.۷۵ درصد رسیده بود ( کمتر از ۱ درصد) و دقت و توانایی این نرم افزار در محاسبات آینده مورد تقدیر قرار گرفت .

همچنین جناب دکتر یوسفی ، ریاست محترم برنامه و بودجه هلدینگ با ارائه گزارش جامع ۱۴۰۱ و ۷ ماهه ۱۴۰۲ از نتایج عالی در زمینه بهره گیری از دیتای دامپروری های تحت پوشش در این هلدینگ تقدیر نمودند.

 

شرکت مديران ارائه کننده خدمات برنامه نويسي و گزارش نويسي تخصصي وي‍ژه دامداري ها و ساير شركتها ،ارگانها و موسسات

درباره شرکت مديران

شرکت مديران ( m88.ir ) در سال 1372 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات نرم افزاري  به طور رسمی آغاز نمود.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از نرم ­افزارهاي كامپيوتري در حوزه دامپروري­هاي صنعتي بخصوص گاوداري­ها، اين شركت اقدام به ارائه نرم افزارهايي در اين زمينه نموده است.

ساير خدمات مديران عبارتند از :

  • توليد نرم افزارهاي تخصصي
  • مجري نرم افزارهاي تخصصي پايگاه داده بر روي موبايل
  • مشاور و مجري استانداردهاي نرم افزار و امنيت اطلاعات
  • مشاور و مجري ورود تكنولوژي هاي جديد
  • مشاور و مجري سيستمهايERP
  • طراحي و راه اندازي وب سايت و پرتالهاي تجاري و..

راه های تماس با شرکت مديران

ارتباط از طريق ایمیل شرکت :

ايميل واحد فني:  

 

ارتباط از طريق تماس تلفني با دفتر مركزي:

34401393 - 031-34401105

تلفن همراه:

0913-102-6235

 

آدرس سایت رسمی شرکت مديران : www.m88.ir